Вторник 28 Сеп 2021
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Се наоѓате во: Дома Производи Примед 12
Примед 12
Примед 12 PDF Печати Е-пошта

PRIMED 12 aniropolis kaпки

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЕ НА ЛУЃЕ КОИ ИМААТ

СТОМАЧНИ ТЕЖИНИ (ТЕГОБИ)

GIHT (ГИХТ)

ИНФЕКЦИИ НА УРИНАЛНИОТ (МОКРАЧЕН) СИСТЕМ

Primed 12 aniropolis е природен препарат добиен од комбинација на база на прполис и лековитата билка - Анис.

Primed 12 aniropolis има антиинфламаторно (против воспаление), антимикробно, антивирусно, имуностимулативно дејство. Дејствува позитивно на дигестивниот тракт и против стомачните проблеми, гихт, и против инфекци на уриналниот (мокрачен) систем. Primed 12 aniropolis капки ја прочистуваат крвта, црниот дроб, желудецот, цревата и помагаат при варење на храна.

Нето: 50 мл

Количина: Третман за 30 дена

Препорачено дозирање: 3 пати по 15 капки дневно (Накапете во кафена лажичка со мед, коцка шекер или во чај

 


Популарни

Посетители

Има 12 гости присутни

Анкета

Ви се допаѓаат производите на ПРИМЕД?