E enjte 24 Qer 2021
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Gjendeni në: Shtëpi Produkte Primed 12
Primed 12
Primed 12 pdf Shtyp Email

PRIMED 12 aniropolis pikat

REKOMANDOHET PËR NJERËZIT QË VUAJNË NGA:

- DHEMBJA E STOMAKUT (TKURRJA)

- GIHT

- INFEKCIONEVE TË KANALEVE URINARE

Primed 12 aniropolis është preparat natyral i fituar nga kombinimi porpolisit dhe bimës shëruese – Anis.

Primed 12 aniropolis ka veprim antiinfluecës (kundër ndezjeve), antimikrobike, antivirusale, veprim imunostimulativ. Vepron pozitivisht në traktin digjestiv dhe kundër problemeve të stomakut, gihtit, dhe kundër infekcioneve të sistemit urinar. Primed 12 aniropolis pikat pastrojnë gjakun, mushkërinë e zezë, lukthin, zorrët dhe ndihmon në digjestim.

Neto: 50 ml.

Sasia: Tretman për 30 ditë

Dosa e preferuar: 3 herë nga 15 pika në ditë (Pikoni ne lugën e kafes me mjaltë

 


Më të njohshmet-Popullore

Anketa

Ju pëlqejnë produktet e Primed?
 

Vizitorë

Kemi 2 vizitorë në linjë