Понеделник 18 Ное 2019
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Се наоѓате во: Дома Производи Примед 12
Примед 12
Примед 12 PDF Печати Е-пошта

PRIMED 12 aniropolis kaпки

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЕ НА ЛУЃЕ КОИ ИМААТ

СТОМАЧНИ ТЕЖИНИ (ТЕГОБИ)

GIHT (ГИХТ)

ИНФЕКЦИИ НА УРИНАЛНИОТ (МОКРАЧЕН) СИСТЕМ

Primed 12 aniropolis е природен препарат добиен од комбинација на база на прполис и лековитата билка - Анис.

Primed 12 aniropolis има антиинфламаторно (против воспаление), антимикробно, антивирусно, имуностимулативно дејство. Дејствува позитивно на дигестивниот тракт и против стомачните проблеми, гихт, и против инфекци на уриналниот (мокрачен) систем. Primed 12 aniropolis капки ја прочистуваат крвта, црниот дроб, желудецот, цревата и помагаат при варење на храна.

Нето: 50 мл

Количина: Третман за 30 дена

Препорачено дозирање: 3 пати по 15 капки дневно (Накапете во кафена лажичка со мед, коцка шекер или во чај

 


Популарни

Посетители

Има 12 гости присутни

Анкета

Ви се допаѓаат производите на ПРИМЕД?
 

Логирај се