Вторник 28 Сеп 2021
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Се наоѓате во: Дома "Сребрени" производи Биоактивна крема
Биоактивна Крема PDF Печати Е-пошта

Биоактивна Крема со Колоидно Сребро MAXLAB®

Комбинацијата на природно масло од бадем, кокос, авокадо и јојоба со колоидното сребро ја прави оваа крема единствена на пазарот. Содржината на колоидното сребро во кремата се движи околу 25 mg/l (25 ppm). Кремата се истакнува со антимикробно делување, благодарение на високата содржина на колоидното сребро. Може да се применува за секојдневна нега на кожата, лицето и телото и е наменета за секој тип на кожа. Погодна е за кожни инфекции.

 

 

Популарни

Посетители

Има 11 гости присутни

Анкета

Ви се допаѓаат производите на ПРИМЕД?