Вторник 28 Сеп 2021
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Се наоѓате во: Дома "Сребрени" производи Спреј за нос
Спреј за нос PDF Печати Е-пошта

SREBROSEPT® – спреј за нос со колоидно сребро и етерски масла од лековото билки, го олеснува циркулирањето на воздухот низ дишните патишта и ја негува слузокожата на носот. Единствената комбинација од природни состојки делува благотворно во случај на алергиски кивавици, запалување и инфекција на синуси, настинки и грип проследени со кивавица, сува и иритирана слузокожа на нос...

Сребросепт среј за нос ги елиминира вирусите, бактериите и габите кои доспеваат на површината на слузокожата од носот со дишењето. Спрејот не содржи конзерванси и вештачки антисептици, кои често ја иритираат и сушат слузокожата на носот.

 

 

Популарни

Посетители

Има 8 гости присутни

Анкета

Ви се допаѓаат производите на ПРИМЕД?